3. ARS UNA školní set Forest in My Heart- 7 dílů

ARS UNA školní set Forest in My Heart- 7 dílů

Kompletní výbava na jedno kliknutí... ..školní batoh, penál, sáček, box A4, box A5, láhev na pití a peněženka v super designu Forest in my Heart :) BA... celý popis
DOSTUPNOST:na dotaz
VÝROBCE:ARS UNA

Kompletní výbava na jedno kliknutí...

BATOH:

Krásný a praktický tříkomorový školní batoh pro ty kdo dávají přednost batohu před klasickou školní aktovkou.
Batoh má skvěle zpracovaná ergonomicky tvarovaná záda s bohatým prodyšným polstrováním bederní části (systém AirFlow), vícebodové nastavitelné měkké ramení popruhy a je velmi pohodlný a lehký na nošení - váží pouze 0.9 kg!Je vyroben z kvalitního voděodolného materiálu, má pevné dno, obsahuje 3 samostatné komory navíc dvě boční pružné kapsy. Batoh má na sobě velké bezpečnostní reflexní prvky.

PENÁL:

Prostorný penál s jednou klopou a vnitřní kapsou na zip.

Rozměry: 23 x 16 x 5 cm.

SÁČEK:

Sáček na přezuvky nebo na oblečení na tělocvik.

Rozměry: 320 x 420 mm

BOXY NA SEŠITY:

Praktické desky (box) na sešity, výkresy a školní dokumenty ve formátu A4 a A5.

Desky jsou vyrobeny ze 7 mm silného kartonu s barevným potiskem (lesklé a matné UV folie). Velmi pěkné a odolné provedení.

PENĚŽENKA:

Klasická dětská peněženka z kolekce Forest in my heart. Peněženka má zavírání na suchý zip s vnitřními přihrádkami, dále pak přihrádku na drobné mince se zavíráním na klasický zip. Rozměr 90 x 125 x 10 mm

LÁHEV NA PITÍ:

Lahev má šroubovací uzávěr a v hrdle šikovnou vložku, která dětem usnadňuje pití. Objem 500ml.