2. VYHLEDÁVÁNÍ PODLE VÝROBCŮ
  3. ARS UNA
  4. ARS UNA školní set PIRÁT JOLLY ROGER - 5ti dílný

ARS UNA školní set PIRÁT JOLLY ROGER - 5ti dílný

SKVĚLÝ SET PRO VŠECHNY KLUKY - POSLEDNÍ KUS SKLADEM AKTOVKA:Školní aktovka Ars Una z kolekce Jolly Roger s motivem pirátů na lodi, která je určena pr... celý popis
Ušetříte
336 Kč (14 % sleva)
VÝROBCE:ARS UNA
URČENÍ:chlapecké

SKVĚLÝ SET PRO VŠECHNY KLUKY Smile - POSLEDNÍ KUS SKLADEM

AKTOVKA:Školní aktovka Ars Una z kolekce Jolly Roger s motivem pirátů na lodi, která je určena pro chlapce ve věku 6.-10. let, tedy prvního stupně Základní školy. Aktovka je výjimečná použitými materiály a kvalitním zpracováním. Aktovka má výborně zpracované prodyšné polstrování v bederní oblasti s tzv. systémem Air Flow kdy jsou záda dostatečně odvětrávána.
Dno je pevné a voděodolné s dostatečnou výškou, která zabraňuje prosáknutí vody do aktovky. Zároveň celá aktovka je voděodolná a není nutné dokupovat navíc pláštěnku. Na aktovce naleznete spoustu bezpečnostních prvků v podobě reflexních pásek. V hlavní komoře je jedna velká velká přihrádka s jedním dělením na velké učebnice, sešity či boxy, dále pak vnitřní přihrádka na zip pro bezpečné uložení např. peněženky či mobilního telefonu. Na bocích jsou dvě prostorné přihrádky na suchý zip, které pojmou láhev na pití či přezůvky.Výhodou těchto dvou přihrádek je jejich variabilita, kdy v normálním stavu je přihrádka složená ke stěně aktovky a v případě potřeby se jednoduše roztáhne. V přední části aktovky je přihrádka na zip, která je vhodná pro svačinový box. Doporučujeme použít svačinový box z naší kolekce, který zaručuje, že se do přihrádky vejde. Další výhodou jsou tříbodové nastavitelné a velmi komfortní ramenní popruhy.
Nový způsob zavírání systémem Magnetic lock velmi usnadňuje otevírání a zavírání aktovky. Jedná se o nejlepší systém na trhu. Aktovku s tímto systémem doporučujeme především prvňáčkům, kteří mnohdy nemají dostatek zručnosti při otevírání a zavírání aktovky pomoci klasických klipů.
Váha aktovky je pouhých 1,1 kg
Rozměr 330 x 390 x 230 mm
Materiál: polyester

PENÁL:Rozkládací školní penál z kolekce Pirát Jolly Roger. Tento penál má jednu hlavní přihrádku s více úrovněmi uvnitř pro uložení psacích potřeb, mazací gumy a dalších školních pomůcek. Rozměr penálu je 128 x 193 x 36 mm. Penál není vybaven psacími potřebami.

BOX A4:Box na sešity z kolekce Pirát Jolly Roger pro formát A4 sešitů, dokumentů či výkresů. Box je vyroben z tvrdého odolného kartonu tloušťky 7 mm. Rozměr 230 x 335 x 45 mm.

BOX A5:Box na sešity z kolekce Pirát Jolly Roger pro formát A5 sešitů, dokumentů či výkresů. Box je vyroben z tvrdého odolného kartonu tloušťky 7 mm. Rozměr 160x220x35 mm

LÁHEV NA PITÍ:Láhev na pití s objemem 500ml z kolekce Jolly Roger. Láhev má šroubovací uzávěr a v hrdle praktickou vložka, která dětem usnadňuje pití. Vyrobeno z kvalitního odolného a zdravotně nezávadného materiálu. Láhev má široký rozptyl teploty nápojů od -20°C do 100°C. Lze mýt v myčce avšak není vhodné do mikrovlné trouby. Rozměr: 6,5 x 19,5 cm