3. ARS UNA školní set VEVERKA WOODLAND MAGIC - 3 díly

ARS UNA školní set VEVERKA WOODLAND MAGIC - 3 díly

KRÁSNÁ DÍVČÍ SET - AKTOVKA, VYBAVENÝ PENÁL A ETUE VE STEJNÉM DESIGNU AKTOVKA:Školní aktovka Ars Una, která je určena pro dívky ve věku 6.-10. let, ted... celý popis
DOSTUPNOST:do 3 dnů
VÝROBCE:ARS UNA

KRÁSNÁ DÍVČÍ SET - AKTOVKA, VYBAVENÝ PENÁL A ETUE VE STEJNÉM DESIGNUWink

AKTOVKA:Školní aktovka Ars Una, která je určena pro dívky ve věku 6.-10. let, tedy prvního stupně Základní školy. Aktovka je výjimečná použitými materiály a kvalitním zpracováním. Aktovka má výborně zpracované prodyšné polstrování v bederní oblasti s tzv. systémem Air Flow kdy jsou záda dostatečně odvětrávána.
Dno je pevné a voděodolné s dostatečnou výškou, která zabraňuje prosáknutí vody do aktovky. Zároveň celá aktovka je voděodolná a není nutné dokupovat navíc pláštěnku. Na aktovce naleznete spoustu bezpečnostních prvků v podobě reflexních pásek. V hlavní komoře je jedna velká velká přihrádka s jedním dělením na velké učebnice, sešity či boxy, dále pak vnitřní přihrádka na zip pro bezpečné uložení např. peněženky či mobilního telefonu. Na bocích jsou dvě prostorné přihrádky na suchý zip, které pojmou láhev na pití či přezůvky.Výhodou těchto dvou přihrádek je jejich variabilita, kdy v normálním stavu je přihrádka složená ke stěně aktovky a v případě potřeby se jednoduše roztáhne. V přední části aktovky je přihrádka na zip, která je vhodná pro svačinový box. Doporučujeme použít svačinový box z naší kolekce, který zaručuje, že se do přihrádky vejde. Další výhodou jsou tříbodové nastavitelné a velmi komfortní ramenní popruhy.
Nový způsob zavírání systémem Magnetic lock velmi usnadňuje otevírání a zavírání aktovky. Jedná se o nejlepší systém na trhu. Aktovku s tímto systémem doporučujeme především prvňáčkům, kteří mnohdy nemají dostatek zručnosti při otevírání a zavírání aktovky pomoci klasických klipů.
Váha aktovky je pouhých 1,1 kg
Rozměr 330 x 390 x 230 mm
Materiál: polyester

PENÁL:Kvalitní školní plněný penál. Penál je již vybaven a obsahuje tyto produkty:
- 12x pastelky, 3x HB tužku, 10x barevný fix, 1x mazací gumu, 1x ořezávátko, 1x 15cm pravítko, 1x trojúhelníkové pravítko, rozvrh hodin (maďarsky)
Rozměr 128 x193 x 36 mm

ETUE:Jednoduchý jednokomorový penál. Rozměr penálu 200x65x70 mm