2. VYUKOVÉ HRAČKY A HRY
  3. KOUZELNÉ ČTENÍ
  4. Albi Kouzelné čtení Básničky z lesa

Albi Kouzelné čtení Básničky z lesa

NAPROSTÁ NOVINKA Dětská mluvící kniha Básničky z lesa z edice Kouzelné čtení zabaví děti již od 3 let. S Elektronickou Albi tužkou si vyslechnou celk... celý popis
VÝROBCE:ALBI

NAPROSTÁ NOVINKA

Dětská mluvící kniha Básničky z lesa z edice Kouzelné čtení zabaví děti již od 3 let. S Elektronickou Albi tužkou si vyslechnou celkem 12 navazujících básniček o zvířátkách z lesa, monology zvířátek i jejich příběh.

V knize nechybí zábavný kvíz, ve kterém budou děti hledat jednotlivá zvířátka, rostliny a další.

Kniha Básničky z lesa obsahuje přes 500 zvuků a textů.

Kdo tu bručí a tam houká? Kdo to z nory na nás kouká? Kdo to v noci tiše cupká, ve dne potom v klidu chrupká? Co se jenom v lese děje? Kdo se z křoví na nás směje? Ať je noc či den, les nikdy úplně nespí. Seznamte se s obyvateli lesa díky této básničce.

VĚK 3+