2. VYUKOVÉ HRAČKY A HRY
  3. Albi Kouzelné čtení miniknihy POVOLÁNÍ KOMPLET

Albi Kouzelné čtení miniknihy POVOLÁNÍ KOMPLET

NOVÁ SERIE MINIKNIH...KOMPLET ČTYŘ KNIH - POVOLÁNÍ Praktická kniha na cesty má velikost 17,8 cm × 17,8 cm. HASIČ - V této knize se děti hravou formou ... celý popis
VÝROBCE:ALBI

NOVÁ SERIE MINIKNIH...KOMPLET ČTYŘ KNIH - POVOLÁNÍ

Praktická kniha na cesty má velikost 17,8 cm × 17,8 cm.

HASIČ - V této knize se děti hravou formou seznámí s povoláním hasiče. Jakými auty hasiči jezdí, jakou techniku používají a jak se staví například protipovodňová hráz? Na každé stránce lze odhalit plno zajímavých zvuků a dialogů. Pomocí jednoduchého kvízu si pak mladí hasiči a hasičky mohou procvičit své znalosti.

LÉKAŘ -V této knize se děti hravou formou seznámí s povoláním lékaře. Jak to vypadá u dětského lékaře, jak se léčí alergie a jak funguje rentgen či fonendoskop? Na každé stránce lze odhalit plno zajímavých zvuků a dialogů. Pomocí jednoduchého kvízu si pak mladí lékaři a lékařky mohou procvičit své znalosti.

POPELÁŘ -V této knize se děti hravou formou seznámí s povoláním popeláře. Jakými auty popeláři jezdí, v kolik musí ráno vstávat a co se vlastně děje s odpadky? Na každé stránce lze odhalit plno zajímavých zvuků a dialogů. Pomocí jednoduchého kvízu si pak mladí popeláři a popelářky mohou procvičit své znalosti.

ZVĚROLÉKAŘ-V této knize se děti hravou formou seznámí s povoláním zvěrolékaře. Jaké nástroje ke své práci potřebuje, jaká zvířata léčí a jak se máme starat o domácí mazlíčky? Na každé stránce lze odhalit plno zajímavých zvuků a dialogů. Pomocí jednoduchého kvízu si pak mladí veterináři a veterinářky mohou procvičit své znalosti.