2. VYUKOVÉ HRAČKY A HRY
  3. KOUZELNÉ ČTENÍ
  4. Albi Kouzelné čtení novinky s dárkem zdarma

Albi Kouzelné čtení novinky s dárkem zdarma

SUPER AKCE - NAKUP NOVINKY A ZÍSKEJ KOUZELNÉ SAMOLEPKY ZDARMA:-   BETLÉM: Dotvořte si vánoční atmosféru tradičním Betlémem, který k Vánocům neodmysli... celý popis
VÝROBCE:ALBI

SUPER AKCE - NAKUP NOVINKY A ZÍSKEJ KOUZELNÉ SAMOLEPKY ZDARMA:-

BETLÉM: Dotvořte si vánoční atmosféru tradičním Betlémem, který k Vánocům neodmyslitelně  patří. S pomocí Albi tužky si můžete přehrát 12 tradičních koled, nazpívaných jedním z našich nejvýznamnějších dětských sborů. Mimo to se dovíte, k čemu se používají jesličky, co je to kadidlo, kdy se začaly zdobit vánoční stromečky a jak to je se třemi králi. Nakonec si můžete  v zábavných kvízech ověřit, kolik toho o narození Ježíška víte.

Betlém obsahuje koledy: Narodil se Kristus Pán; Jak jsi krásné neviňátko; Chtíc aby spal; Nesem vám noviny; My tři králové; Hle, hle, támhle v Betlémě; Co to znamená; Pásli ovce Valaši; Slyšte, slyšte, pastuškové; Šťedrý večer nastal; Půjdem spolu do Betléma; Dej bůh štěstí tomu domu.

BÁSNIČKY Z LESA:Dětská mluvící kniha Básničky z lesa z edice Kouzelné čtení zabaví děti již od 3 let. S Elektronickou Albi tužkou si vyslechnou celkem 12 navazujících básniček o zvířátkách z lesa, monology zvířátek i jejich příběh.

V knize nechybí zábavný kvíz, ve kterém budou děti hledat jednotlivá zvířátka, rostliny a další.

Kniha Básničky z lesa obsahuje přes 500 zvuků a textů.

KOUZELNÉ SAMOLEPKY - ZDARMA:

Pobavte se zvuky zvířátek, dopravních prostředků a neposedných příšerek se sadou ozvučených Kouzelných samolepek z edice Kouzelné čtení.

Sada Kouzelných samolepek obsahuje 26 ozvučených samolepek (9 zvířátek, 9 dopravních prostředků, 8 příšerek) a 4 samolepky s tlačítky pro zapnutí.

Úvodní slovo k samolepkám namluvil Jiří Lábus.

Jak Kouzelné samolepky fungují? Po nahrání audio souboru do tužky se stačí tužkou dotknout libovolného tlačítka pro zapnutí. Poté se dotkněte libovolné ozvučené samolepky a bavte se zvuky neposedných příšerek, zvířátek a dopravních prostředků.

Pokud disponujete starším modelem tužky, bez zabudovaného ovládání hlasitosti, použijte samolepky k ovládání hlasitosti ze základního aršíku samolepek, vložených do krabice s tužkou.