2. VYUKOVÉ HRAČKY A HRY
  3. KOUZELNÉ ČTENÍ
  4. Albi interaktivní mluvící kniha Česká republika

Albi interaktivní mluvící kniha Česká republika

Kniha Česká republika Poznejte naši vlast! Interaktivní kniha o České republice ilustrovaná Ladislavou Pechovou. V této knize se děti zábavnou fo... celý popis
VÝROBCE:ALBI

Kniha Česká republika

Poznejte naši vlast!

Interaktivní kniha o České republice ilustrovaná Ladislavou Pechovou. V této knize se děti zábavnou formou dozví nejen spoustu zajímavostí o městech, krajích, pohořích a vodstvu, ale seznámí se i s naším průmyslem, nerostnými surovinami, zemědělstvím, památkami a významnými osobnostmi. Veškeré znalosti si pak mohou vyzkoušet pomocí zábavných kvízů, které jsou rozděleny do 3 různých obtížností. Tato kniha je skvělým doplňkem pro výuku vlastivědy a zeměpisu.

Kniha je namluvena Vojtěchem Hájkem. Kniha obsahuje přes 1900 zvuků a textů.

Kniha vznikla ve spolupráci s Českým rozhlasem.

Elektronická Albi tužka se prodává samostatně a není tedy součástí žádné knihy. Naleznete v záložce "související produkty"

Audio soubor ke knize Česká republika je zdarma ke stažení zde.

DOPORUČENÝ VĚK 6+