2. VYUKOVÉ HRAČKY A HRY
  3. KOUZELNÉ ČTENÍ
  4. Albi interaktivní mluvící kniha Doprava

Albi interaktivní mluvící kniha Doprava

Kniha Doprava Interaktivní naučná kniha Doprava z edice Kouzelné čtení zavede děti od 3 let do světa dopravních prostředků a strojů. Vydají se ... celý popis
VÝROBCE:ALBI

Kniha Doprava

Vydají se na dopravní hřiště, projdou se ulicemi města, poznají práci záchranářů, prozkoumají letiště, prohlédnou si stavbu, projedou se po statku traktorem, zavítají na nádraží a udělají si výlet do přístavu.

Naučí děti bezpečnosti v silničním provozu, poznají dopravní značky a dozví se spoustu užitečných informací ze světa dopravy a strojů.

Na každé stránce knihy Doprava si děti poslechnou zábavnou a poučnou dopravní písničku.

V knize Doprava se mohou dozvědět i řadu technických detailů o fungování nejrůznějších strojů.

Kniha Doprava obsahuje přes 2 000 zvuků a textů. Je namluvena Janou Holcovou a Jaroslavem Pleslem a ilustrovaná Josefem Švarcem.

Elektronická Albi tužka není součástí knihy. Prodává se samostatně.

DOPORUČENÝ VĚK 3+

Audio soubor ke knize Doprava je zdarma ke stažení zde.