2. VYUKOVÉ HRAČKY A HRY
  3. KOUZELNÉ ČTENÍ
  4. Albi interaktivní mluvící kniha Když roboti brebentí

Albi interaktivní mluvící kniha Když roboti brebentí

Kniha Když roboti brebentí Interaktivní logopedická kniha Knihou děti provází dvě postavičky, robot Robi a robotka Otka, které jim s mluvením po... celý popis
DOSTUPNOST:do 7-14 ti dnů
VÝROBCE:ALBI

Kniha Když roboti brebentí

Interaktivní logopedická kniha

Knihou děti provází dvě postavičky, robot Robi a robotka Otka, které jim s mluvením pomáhají. Spolu s nimi se děti pokouší správně vyslovovat hlásky D, T, N, L, R a Ř.

Kniha obsahuje hravé úkoly podněcující děti k mluvení, a tím i k procvičování problematických jevů. Nechybí ani básničky, písničky a napínavé komiksy.

Knihu připravila speciální pedagožka, logopedka a autorka mnoha dětských knih Ester Stará.

Kniha je namluvena Janou Holcovou, Petrem Pěknicem a dětmi z Dismanova rozhlasového dětského souboru.

Kniha obsahuje přes 1500 zvuků a textů.

DOPORUČENÝ VĚK 3-7

Kniha vznikla ve spolupráci s Českým rozhlasem.
ISBN 978-80-87958-09-4

Upozornění: Pro správné fungování této knihy je nutné provést aktualizaci tužky a mít nahraných všech 8 zvukových souborů (pro každou dvoustranu knihy je vytvořen jeden zvukový soubor). Všechny soubory jsou uloženy v souboru ZIP, který před nahráváním do tužky musíte rozbalit!

Elektronická Albi tužka není součástí knihy. Prodává se samostatně. Naleznete ji v záložce" související produkty"

Audio soubor ke knize Když roboti brebentí je zdarma ke stažení zde.