2. VYUKOVÉ HRAČKY A HRY
  3. KOUZELNÉ ČTENÍ
  4. Albi interaktivní mluvící kniha Moje první čísla

Albi interaktivní mluvící kniha Moje první čísla

Kniha Moje první čísla Interaktivní naučná kniha Moje první čísla z edice Kouzelné čtení naučí děti od 3 let počítat od 1 do 20. Každá dvoustrán... celý popis
DOSTUPNOST:do 5ti dnů
VÝROBCE:ALBI

Kniha Moje první čísla

Interaktivní naučná kniha Moje první čísla z edice Kouzelné čtení naučí děti od 3 let počítat od 1 do 20. Každá dvoustránky knížky je věnována čtyřem číslicím, pod kterými je ukryta i část pohádky nebo vyprávění vztahující se ke konkrétnímu číslu.

Kniha Moje první čísla obsahuje 2 druhy kvízu - jednoduchý a složitější. Jednoduchý kvíz je zaměřený na poznávání předmětů a zvuků, složitější na počítání kolik čeho je na obrázku.

Kromě počítání od 1 do 20 se děti naučí i orientaci napravo, nalevo a barvy.

Na poslední dvoustraně na děti čeká hra, ve které si procvičí získané znalosti z počítání.

Poutavá grafika knihy osloví především malé děti.

Kniha Moje první čísla obsahuje přes 1 300 zvuků a textů. Je namluvena Andreou Elsnerovou.

Elektronická Albi tužka není součástí knihy. Prodává se samostatně. Naleznete ji v záložce "související produkty".

DOPORUČENÝ VĚK 3+

Audio soubor ke knize Moje první čísla je zdarma ke stažení zde.

Ilustrace: Ladislava Pechová
Text: Ladislava Pechová
Namluvili: Zora Jandová a Petr Pěknic.