2. VYUKOVÉ HRAČKY A HRY
  3. KOUZELNÉ ČTENÍ
  4. Albi interaktivní mluvící kniha Moje první písmena

Albi interaktivní mluvící kniha Moje první písmena

Kniha Moje první písmena Interaktivní naučná kniha Moje první písmena seznámí děti od 3 let se všemi písmenky české abecedy. Kouzelné čtení t... celý popis
DOSTUPNOST:do 5ti dnů
VÝROBCE:ALBI

Kniha Moje první písmena

Interaktivní naučná kniha Moje první písmena seznámí děti od 3 let se všemi písmenky české abecedy. Kouzelné čtení tentokrát dětem představí nejen písmena, ale naučí je i slabiky. Slabikování si mohou za pomoci elektronické Albi tužky i vyzkoušet. Jednotlivé slabiky slov jsou barevně rozlišené, pro děti se tím slabikování stane rázem snadnější.

Každé písmenko abecedy doprovází básničky Jana Vodňanského s ilustracemi Ladislavy Pechové. Nechybí ani spousta zábavných kvízů.

Na konci knihy se mohou děti těšit na písmenkovou pohádkovou hru.

Kniha Moje první písmena obsahuje přes 2000 zvuků a textů. Je namluvena Andreou Elsnerovou.

Elektronická Albi tužka není součástí knihy. Prodává se samostatně.
Audio soubor ke knize Moje první písmena je zdarma ke staženízde.

DOPORUČENÝ VĚK 4+