2. VYUKOVÉ HRAČKY A HRY
  3. KOUZELNÉ ČTENÍ
  4. Albi interaktivní mluvící kniha O perníkové chaloupce

Albi interaktivní mluvící kniha O perníkové chaloupce

Kniha O perníkové chaloupce Interaktivní pohádka pro děti. Ponořte se do krásného příběhu o Jeníčkovi a Mařence! Klasická pohádka O perníkové cha... celý popis
VÝROBCE:ALBI

Kniha O perníkové chaloupce

Klasická pohádka O perníkové chaloupce s krásnými ilustracemi od dětské ilustrátorky Ladislavy Pechové by neměla chybět v žádné dětské knihovně. Pohádka je namluvena známými českými herci Josefem Somrem a Zorou Jandovou. Kniha je doplněna různými zábavnými úkoly, obsahuje přes 250 zvuků a textů. Kniha vznikla ve spolupráci s Českým rozhlasem.

Pokud chcete, aby vám kniha fungovala správně, potřebujete k tomu Elektronickou Albi tužku (viz. výrobek Elektronická Albi tužka). Elektronická Albi tužka se prodává samostatně a není tedy součástí žádné knihy.Naleznete ji v záložce "související produkty"

Audio soubor ke knize Perníková chaloupka je zdarma ke stažení zde.

VIDEO UKÁZKA "ZDE"

DOPORUČENÝ VĚK 3+