2. VYUKOVÉ HRAČKY A HRY
  3. KOUZELNÉ ČTENÍ
  4. Albi interaktivní mluvící kniha Zpívánky 2

Albi interaktivní mluvící kniha Zpívánky 2

Kniha Zpívánky 2 Zpívánky 2 -Interaktivní mluvící kniha je určena pro děti od 3 do 7 let. Kniha Zpívánky 2 obsahuje 12 mezi dětmi oblíbených lido... celý popis
VÝROBCE:ALBI

Kniha Zpívánky 2

Zpívánky 2 -Interaktivní mluvící kniha je určena pro děti od 3 do 7 let.

Kniha Zpívánky 2 obsahuje 12 mezi dětmi oblíbených lidových písniček včetně barevných not, které si děti mohou samy přehrát pomocí Kouzelného piana.

Mohou si zahrát a zazpívat známé písničky jako Zajíček v své jamce, Já do lesa nepojedu, Pásla ovečky, Já jsem muzikant, Prší prší, Utíkej Káčo, utíkej, Čížečku, čížečku, Když jsem já sloužil, Kalamajka, Když jsem husy pásala, Šla Nanynka do zelí a Běží liška k táboru.

Písně v knize Zpívánky 2 si můžete přehrát ve 2 verzích - zpívané a instrumentální podobě. Pomocí ikony knihy a ikony jednoduchého kvízu se děti učí porozumět zpívanému textu.

Kniha obsahuje přes 500 zvuků a textů. Je namluvena Andreou Elsnerovou.

Elektronická Albi tužka není součástí knihy. Prodává se samostatně. Naleznete v záložce "související produkty"

DOPORUČENÝ VĚK 3+

Audio soubor ke knize Zpívánky 2 je zdarma ke stažení zde.