Úvod » VYUKOVÉ HRAČKY A HRY » Albi interaktivní mluvící kniha Zpívánky 3

Hlídací pes:
Hlídací pes

NOVINKA

Zpívánky 3 jsou pokračováním jejich úspěšného prvního a druhého vydání z edice Kouzelné čtení. Interaktivní mluvící kniha je určena pro děti od 3 do 7 let.

Kniha Zpívánky 3 obsahuje 12 mezi dětmi oblíbených lidových písniček včetně barevných not, které si děti mohou samy přehrát pomocí Kouzelného piana.

Mohou si zahrát a zazpívat známé písničky jako Komáři se ženili, Já jsem z Kutný Hory, Šel zahradník, Až já budu velká, Měla babka čtyři jabka, Okolo Třeboně, Na tom pražským mostě, Okolo Frýdku cestička, Čtyři koně ve dvoře, Vyletěla holubička, Šly panenky silnicí a Tluče bubeníček.

Písně v knize Zpívánky 3 si můžete přehrát ve 2 verzích - zpívané a instrumentální podobě. Pomocí ikony knihy a ikony jednoduchého kvízu se děti učí porozumět zpívanému textu.

Kniha obsahuje přes 500 zvuků a textů. Je namluvena Andreou Elsnerovou a Vojtěchem Hájkem.

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první.

Hlídací pes
Watch DOG

Informovat na e-mail při změně:

když cena klesne pod

Zadejte Váš e-mail: