2. VYUKOVÉ HRAČKY A HRY

Ušetříte
74 Kč (11 % sleva)
VÝROBCE:ALBI

Interaktivní mluvící kniha Encyklopedie pro školáky z edice Kouzelné čtení vezme děti za dobrodružstvím poznávání v 17 různorodých kapitolách, kterými je provedou rozpustilí duchové. U každého obrázku zazní název, základní a rozšiřující informace, ale i zvuky a různé veselé hlášky a veršíky.

Velkoformátová encyklopedie představí dětem od 6 let celkem 17 různých kapitol - Vesmír, Neživá příroda, Počasí a podnebí, Rostliny, Živočichové, Přírodní rekordy, Lidské tělo, Doprava, Literatura a hudba, Film a divadlo, Umění, Architektura a památky, Jídlo, Sport, Česká republika, Věda a vynálezy, Dějiny 20. století.

V knize nechybí zábavné kvízy ve 3 různých obtížnostech, které u dětí prověří získané znalosti.

Kniha Encyklopedie pro školáky obsahuje přes 6500 zvukových stop.
Namluvili Zuzana Maxa, Michal Stejskal a Ondřej Havel.
Ilustrace: Anna „AŇOS“ Kubecová
Text: Dagmar Jandová

Elektronická Albi tužka není součástí balení. Prodává se zvlášť.