2. VYUKOVÉ HRAČKY A HRY
  3. Albi kouzelné čtení miniknihy pro nejmenší

Albi kouzelné čtení miniknihy pro nejmenší

VÝHODNÁ SADA MINIKNIH KOUZELNÉHO ČTENÍ PRO NEJMENŠÍ DOPRAVNÍ PROSTŘEDKY-Miniknížka Dopravní prostředky seznámí děti s dopravními prostředky, se kterým... celý popis
DOSTUPNOST:do 7 dnů
VÝROBCE:ALBI

VÝHODNÁ SADA MINIKNIH KOUZELNÉHO ČTENÍ PRO NEJMENŠÍ

DOPRAVNÍ PROSTŘEDKY-Miniknížka Dopravní prostředky seznámí děti s dopravními prostředky, se kterými se mohou na našich ulicích a silnicích setkat.

DENNÍ ČINNOSTI - knížka provede děti jedním dnem sourozenců Honzíka a Barborky. Vstanou s nimi, vyčistí si zoubky, dají si něco dobrého k obědu, zahrají si spolu a to všechno spolu s Honzíkovým pejskem a Barborčinou kočičkou.

DOMÁCÍ ZVÍŘÁTKA -Knížka seznámí děti s domácími zvířátky, se kterými se mohou setkat jak na dvorku, tak i na statku.

ZVÍŘÁTKA Z DIVOČINY -Knížka seznámí nejmenší čtenáře se zvířecími rodinkami na poušti, v buši nebo třeba i na pólu.