2. VYUKOVÉ HRAČKY A HRY
  3. KOUZELNÉ ČTENÍ
  4. Albi tužka s knihou Perníková chaloupka

Albi tužka s knihou Perníková chaloupka

Albi tužka s Perníkovou chaloupkou Kouzelné pohádky pro děti Klasická pohádka O perníkové chaloupce s krásnými ilustracemi od dětské ilustrátorky L... celý popis
Momentálně není k dispozici
DOSTUPNOST:na dotaz
VÝROBCE:ALBI

Albi tužka s Perníkovou chaloupkou

Kouzelné pohádky pro děti

Klasická pohádka O perníkové chaloupce s krásnými ilustracemi od dětské ilustrátorky Ladislavy Pechové by neměla chybět v žádné dětské knihovně. Interaktivní pohádka je namluvena známými českými herci Josefem Somrem a Zorou Jandovou. Kniha je doplněna různými zábavnými úkoly. Celkem obsahuje 250 interaktivních zvuků a textů.

Co je Kouzelné čtení a Albi tužka?

Kouzelné čtení je unikátní výukový systém, který vám přináší spoustu informací a zábavy. Stačí, když se lehce dotknete tužkou obrázku nebo textu, ozve se příslušná informace, zvuk nebo hudba. Tato interaktivní elektronická tužka vám umožní zažít vždy něco nového. S elektronickou Albi tužkou můžete plně využívat všechny výrobky označené logem Kouzelné čtení.

Součástí tužky je také otvor pro externí paměťovou MicroSD kartu do velikosti 16 GB a zdířka na sluchátka (sluchátka nejsou součástí balení).

Sada obsahuje: elektronickou Albi tužku, knihu O perníkové chaloupce, SD kartu s kapacitou 8GB, nabíječku, USB kabel, Průvodce kouzelným čtením, 10 kusů samolepek MP3 přehrávače, 10 kusů samolepek ovládání hlasitosti, Audio blok.

Technická specifikace: 8GB paměť, USB 2.0, vysokorychlostní připojení, Li-ion baterie, vestavěná dobíjecí 365 mA / 3,7 V, nabíčka, 500 mA / 5V, kompatibilní s OS Windows.

Audio soubor ke knize Perníková chaloupka je zdarma ke stažení zde.

DOPORUČENÝ VĚK 3+