2. VYUKOVÉ HRAČKY A HRY
  3. KOUZELNÉ ČTENÍ
  4. Albi tužka s knihou Pohádkové učení

Albi tužka s knihou Pohádkové učení

Interaktivní mluvící kniha Pohádkové učení s Elektronickou Albi tužkou z edice Kouzelné čtení seznámí děti předškolního věku s barvami, tvary, čás... celý popis
Dostupnost
Není skladem
VÝROBCE:ALBI

Interaktivní mluvící knihaPohádkové učenís Elektronickou Albi tužkou z edice Kouzelné čtení seznámí děti předškolního věku s barvami, tvary, části těla, čísly nebo třeba protiklady. Celou knihou je doprovodí skřítek Zvídálek. Veselého skřítka zajímá úplně všechno a nebojí se zapojit ani do práce na zahrádce. Zavede děti i do divadla nebo na nákup, navštíví s nimi pana doktora i mateřskou školku.

Kouzelné čtení je unikátní výukový systém, který vám přináší spoustu informací a zábavy. Stačí, když se lehce dotknete tužkou obrázku nebo textu, ozve se příslušná informace, zvuk nebo hudba. Tato interaktivní Elektronická tužka vám umožní zažít vždy něco nového. S Elektronickou Albi tužkou můžete plně využívat všechny výrobky označené logem Kouzelné čtení.

Sada Albi tužka s Pohádkovým učením obsahuje: Elektronickou Albi tužku, knihu Pohádkové učení, nabíječku, USB kabel, Průvodce Kouzelným čtením, 10 kusů samolepek MP3 přehrávače, 10 kusů samolepek ovládání hlasitosti a Audio blok.

Technická specifikace: 16GB paměť, USB kabel, vysokorychlostní připojení, Li-ion baterie, vestavěná dobíjecí 365 mA / 3,7 V, nabíječka, 500 mA / 5V, kompatibilní s OS Windows.