2. ŠKOLNÍ AKTOVKY+BATOHY 1-3TŘÍDA
  3. Ars Una Aktovka Beruška magnetic

Ars Una Aktovka Beruška magnetic

ŠKOLNÍ AKTOVKA Z NOVÉ KOLEKCE 2018 - novinka v naší nabídce. Aktovka je výjimečná použitými materiály a kvalitním zpracováním. Aktovka má výborně zp... celý popis
DOSTUPNOST:do 5ti dnů
VÝROBCE:ARS UNA

ŠKOLNÍ AKTOVKA Z NOVÉ KOLEKCE 2018 - novinka v naší nabídce.

Aktovka je výjimečná použitými materiály a kvalitním zpracováním. Aktovka má výborně zpracované prodyšné polstrování v bederní oblasti s tzv. systémem Air Flowkdy jsou záda dostatečně odvětrávána.
Dno je pevné a voděodolné s dostatečnou výškou, která zabraňuje prosáknutí vody do aktovky. Zároveň celá aktovka je voděodolná a není nutné dokupovat navíc pláštěnku. Na aktovce naleznete spoustu bezpečnostních prvků v podobě reflexních pásek. V hlavní komoře je jedna velká velká přihrádka s jedním dělením na velké učebnice, sešity či boxy, dále pak vnitřní přihrádka na zip pro bezpečné uložení např. peněženky či mobilního telefonu. Na bocích jsou dvě prostorné přihrádky na suchý zip, které pojmou láhev na pití či přezůvky.Výhodou těchto dvou přihrádek je jejich variabilita, kdy v normálním stavu je přihrádka složená ke stěně aktovky a v případě potřeby se jednoduše roztáhne. V přední části aktovky je přihrádka na zip, která je vhodná pro svačinový box. Doporučujeme použít svačinový box z naší kolekce, který zaručuje, že se do přihrádky vejde. Další výhodou jsou tříbodové nastavitelné a velmi komfortní ramenní popruhy.
Nový způsob zavírání systémem Magnetic lock velmi usnadňuje otevírání a zavírání aktovky. Jedná se o nejlepší systém na trhu. Aktovku s tímto systémem doporučujeme především prvňáčkům, kteří mnohdy nemají dostatek zručnosti při otevírání a zavírání aktovky pomoci klasických klipů.
Váha aktovky je pouhých 1,1 kg
Rozměr 330 x 390 x 230 mm