Ars Una Batoh Lamborghini AU3

VÝROBCE:ARS UNA

Prémiový batoh Ars Una Lamborghini AU-3 určený nejen studentům. Pro tento batoh byly použity nejkvalitnější materiály a společně z vynikajícím zpracováním z něj dělají luxusní batoh pro náročné. Batoh má skvěle odvětrávané záda, má celkově čtyři přihrádky na zip, které jsou ještě dále rozděleny na další přihrádky jako např. pro mobilní telefon, brýle, peněženku a psací potřeby. Uvnitř hlavní komory se nachází polstrovaná přihrádka pro elektroniku jako např. laptop či tablet. Další síťovaná přihrádka pro láhev či přezůvky je na boku.
Rozměr batohu je 380 x 480 x 260 mm
Hmotnost: 1 kg