3. Ars Una Školní set Mon Amie 18 - 6 dílů

Ars Una Školní set Mon Amie 18 - 6 dílů

• Akce
  • TOP produkt

AKTOVKA: Školní aktovka Ars Una z kolekce Mon Amie 2018 s motivem holčičky na houpačce, která je určena pro dívky ve věku 6.-10. let, tedy prvního stu... celý popis
DOSTUPNOST:do 5ti dnů
VÝROBCE:ARS UNA

AKTOVKA:

Školní aktovka Ars Una z kolekce Mon Amie 2018 s motivem holčičky na houpačce, která je určena pro dívky ve věku 6.-10. let, tedy prvního stupně Základní školy. Aktovka je výjimečná použitými materiály a kvalitním zpracováním. Aktovka má výborně zpracované prodyšné polstrování v bederní oblasti s tzv. systémem Air Flowkdy jsou záda dostatečně odvětrávána.
Dno je pevné a voděodolné s dostatečnou výškou, která zabraňuje prosáknutí vody do aktovky. Zároveň celá aktovka je voděodolná a není nutné dokupovat navíc pláštěnku. Na aktovce naleznete spoustu bezpečnostních prvků v podobě reflexních pásek. V hlavní komoře je jedna velká velká přihrádka s jedním dělením na velké učebnice, sešity či boxy, dále pak vnitřní přihrádka na zip pro bezpečné uložení např. peněženky či mobilního telefonu. Na bocích jsou dvě prostorné přihrádky na suchý zip, které pojmou láhev na pití či přezůvky.Výhodou těchto dvou přihrádek je jejich variabilita, kdy v normálním stavu je přihrádka složená ke stěně aktovky a v případě potřeby se jednoduše roztáhne. V přední části aktovky je přihrádka na zip, která je vhodná pro svačinový box. Doporučujeme použít svačinový box z naší kolekce, který zaručuje, že se do přihrádky vejde. Další výhodou jsou tříbodové nastavitelné a velmi komfortní ramenní popruhy.
Novýzpůsob zavírání systémem Magnetic lock velmi usnadňuje otevírání a zavírání aktovky. Jedná se o nejlepší systém na trhu. Aktovku s tímto systémem doporučujeme především prvňáčkům, kteří mnohdy nemají dostatek zručnosti při otevírání a zavírání aktovky pomoci klasických klipů.
Váha aktovky je pouhých 1,1 kg
Rozměr 330 x 390 x 230 mm
Materiál: polyester

SÁČEK NA PŘEZŮVKY:

Pytlík na přezuvky z kolekce Mon Amie 2018. Vyrobeno z pevného a odolného materiálu. Lze použít i jako batoh. Rozměr vaku 32 x 42 cm

BOX NA SEŠITY A5:

Box na sešity z kolekce Mon Amie 18 pro formát A5 sešitů, dokumentů či výkresů. Box je vyroben z tvrdého odolného kartonu tloušťky 7 mm. Rozměr 160x220x35 mm

BOX NA SEŠITY A5:

Box na sešity z kolekce Mon Amie 2018 pro formát A4 sešitů, dokumentů či výkresů. Box je vyroben z tvrdého odolného kartonu tloušťky 7 mm. Rozměr 230 x 335 x 45 mm.

PENÁL JEDNOPATROVÝ:

Prostorný jednozipový penál z kolekce Mon Amie 2018 s vnitřní kapsičkou na zip.
Rozměry: 23 x 16 x 5 cm

PENÁL ÚZKÝ (ETUE):

Jednoduchý jednokomorový penál z kolekce Mon Amie 2018. Rozměr penálu 200x65x70 mm