2. ŽÁCI 3TŘÍDA + STUDENTI

174 Kč (17 % sleva)
VÝROBCE:ARS UNA
URČENÍ:dívčí

Vysoce kvalitní školní batoh v květinovém designu Flowers, typ AU2. Batoh je vyroben z prvotřídního a pevného materiálu. Skládá se ze čtyř hlavních komor na zip s dalším bohatým vnitřním členěním na psací potřeby, mobil či jiné drobnosti. Batohu nechybí ani fleecová přihrádka pro bezpečné uložení brýlí. Další výhodou je polstrovaná přihrádka pro notebook (velikost 14").Na popruzích jsou umístěny reflexní prvky. Záda batohu jsou polstrované a stavitelné, součastí je i hrudní popruh, který lze v případě potřeby zcela vyjmout.
Rozměr:  320x460x220 mm
Materiál: 100% nylon polyester 600D