2. VYHLEDÁVÁNÍ PODLE VÝROBCŮ
  3. BAAGL
  4. BAAGL Školní aktovka MOTÝL

BAAGL Školní aktovka MOTÝL

AKTOVKA Vhodná od 1. třídy ZŠ, certifikovaná v ITC ve Zlíně. • Školní aktovka s vyztuženým tělem, vnitřním organizérem a třemi oddělenými kapsami a za... celý popis
Dostupnost
Není skladem
DOSTUPNOST:do 3 dnů
VÝROBCE:BAAGL
URČENÍ:dívčí

AKTOVKA

Vhodná od 1. třídy ZŠ, certifikovaná v ITC ve Zlíně. • Školní aktovka s vyztuženým tělem, vnitřním organizérem a třemi oddělenými kapsami a zapínáním na kvalitní přezku.
• Posuvný zádový systém BAAGL ADJUSTABLE SYSTEM umožňuje nastavení optimální polohy popruhů vzhledem k výšce dítěte.
• Ergonomicky tvarovaná záda, plně nastavitelné ramenní, prsní a boční kompresní popruhy pro optimální přizpůsobení postavě.
• Na klopě aktovky naleznete praktický elastický úchyt na penál, který vždy zajistí rychlý přístup k psacím potřebám každého školáka.
• Uvnitř aktovky je průhledná kapsa s rozvrhem a vnitřní organizér umožňující rovnoměrné rozložení hmotnosti.
• Izolovaná přední kapsa, boční kapsa na láhev s nápojem a jedna uzavíratelná kapsa na drobnosti.
• Lehká vyztužená konstrukce a pevné dno drží stabilní tvar aktovky.
• Velmi nízká hmotnost aktovky – 1 100 g.
• Objem aktovky je 18 l, nosnost 6 kg.
• Tělo aktovky je vyrobené z pevného voděodolného materiálu.
• Řada reflexních prvků zajistí bezpečnost dítěte.
• Aktovka je vybavena trendy chlupatým přívěskem.

PRODUKTOVÉ VIDEO