3. BAAGL Školní set Bagr

BAAGL Školní set Bagr

ŠKOLNÍ AKTOVKA BAGR• Aktovka je vhodná od 1. třídy ZŠ.• Školní aktovka s vyztuženým tělem, vnitřním organizérem a třemi oddělenými kapsami a zapínáním... celý popis
DOSTUPNOST:do 3 dnů
VÝROBCE:BAAGL

ŠKOLNÍ AKTOVKA BAGR
• Aktovka je vhodná od 1. třídy ZŠ.
• Školní aktovka s vyztuženým tělem, vnitřním organizérem a třemi oddělenými kapsami a zapínáním na kvalitní přezku.
• Posuvný zádový systém BAAGL ADJUSTABLE SYSTEM umožňuje nastavení optimální polohy popruhů vzhledem k výšce dítěte.
• Ergonomicky tvarovaná záda, plně nastavitelné ramenní, prsní a boční kompresní popruhy pro optimální přizpůsobení postavě.
• Na klopě aktovky naleznete praktický elastický úchyt na penál, který vždy zajistí rychlý přístup k psacím potřebám každého školáka.
• Uvnitř aktovky je průhledná kapsa s rozvrhem a vnitřní organizér umožňující rovnoměrné rozložení hmotnosti.
• Izolovaná přední kapsa, boční kapsa na láhev s nápojem a jedna uzavíratelná kapsa na drobnosti.
• Lehká vyztužená konstrukce a pevné dno drží stabilní tvar aktovky.
• Velmi nízká hmotnost aktovky – 1 100 g.
• Objem aktovky je 18 l, nosnost 6 kg.
• Tělo aktovky je vyrobené z pevného voděodolného materiálu.
• Řada reflexních prvků zajistí bezpečnost dítěte.
• Aktovka je vybavena elastickou svítilnou, která zajistí lepší viditelnost a bezpečnost školáka. Díky jednoduchému úchytu lze svítilnu pověsit kamkoli.

ŠKOLNÍ PENÁL KLASIK BAGR
• Klasický jednochlopňový penál s motivem bagru na přední straně.
• Uzamykatelný na kvalitní zip.
• Bez náplně.

SÁČEK NA OBUV BAGR
• Sáček na cvičky nebo přezůvky z pevného omyvatelného materiálu.
• Zdrhování pomocí pevných tkanic, které zároveň umožňují nošení na zádech.

PRODUKTOVÉ VIDEO