2. VYHLEDÁVÁNÍ PODLE VÝROBCŮ
  3. BAAGL
  4. BAAGL Školní set Květiny II

BAAGL Školní set Květiny II

ŠKOLNÍ AKTOVKA KVĚTINYZelená školní aktovka s výraznými růžovými akcenty květin. Tato školní aktovka je vhodná pro 1.–2. třídu ZŠ.• Školní aktovka s v... celý popis
DOSTUPNOST:do 3 dnů
VÝROBCE:BAAGL

ŠKOLNÍ AKTOVKA KVĚTINY
• Školní aktovka s vyztuženým tělem, vnitřním organizérem a třemi oddělenými kapsami a zapínáním na kvalitní přezku.
• Posuvný zádový systém ERGO ADJUSTABLE SYSTEM umožňuje nastavení optimální polohy popruhů vzhledem k výšce dítěte.
• Ergonomicky tvarovaná záda, plně nastavitelné ramenní, prsní a boční kompresní popruhy pro optimální přizpůsobení postavě.
• Na klopě aktovky naleznete praktický elastický úchyt na penál, který vždy zajistí rychlý přístup k psacím potřebám každého školáka.
• Uvnitř aktovky je průhledná kapsa s rozvrhem a vnitřní organizér umožňující rovnoměrné rozložení hmotnosti.
• Izolovaná přední kapsa, boční kapsa na láhev s nápojem a jedna uzavíratelná kapsa na drobnosti.
• Lehká vyztužená konstrukce a pevné dno drží stabilní tvar aktovky.
• Velmi nízká hmotnost aktovky – 1 200 g.
• Objem aktovky je 18 l, nosnost 6 kg.
• Tělo aktovky je vyrobené z pevného voděodolného materiálu.
• Řada reflexních prvků zajistí bezpečnost dítěte.
• Aktovka je vybavena trendy chlupatým přívěskem.
• Aktovky z řady KLASIK byly testovány a certifikovány v akreditované zkušební laboratoři.

ŠKOLNÍ PENÁL KLASIK KVĚTINY
• Klasický jednochlopňový penál.
• Uzamykatelný na kvalitní zip.
• Bez náplně.

SÁČEK NA OBUV KVĚTINY
• Sáček na cvičky nebo přezůvky z pevného omyvatelného materiálu.
• Zdrhování pomocí pevných tkanic, které zároveň umožňují nošení na zádech.

DESKY NA ŠKOLNÍ SEŠITY A4 KVĚTINY
• Ochranné desky na úschovu sešitů či jiných dokumentů, včetně vnitřní klopy proti vypadnutí, zajištěné gumičkou.

BOX NA SVAČINU KVĚTINY
• Plastový box na svačinu.
• Box má uzavírání na jeden zámek a obsahuje dělicí přepážku.
• Nedoporučujeme mýt v myčce.