2. VYHLEDÁVÁNÍ PODLE VÝROBCŮ
  3. BAAGL
  4. BAAGL Školní set Motýl II

BAAGL Školní set Motýl II

ŠKOLNÍ AKTOVKA MOTÝL:• Aktovka je vhodná od 1. třídy ZŠ.• Certifikovaná školní aktovka s vyztuženým tělem, vnitřním organizérem a třemi oddělenými kap... celý popis
DOSTUPNOST:do 3 dnů
VÝROBCE:BAAGL

ŠKOLNÍ AKTOVKA MOTÝL:
• Aktovka je vhodná od 1. třídy ZŠ.

• Certifikovaná školní aktovka s vyztuženým tělem, vnitřním organizérem a třemi oddělenými kapsami a zapínáním na kvalitní přezku.

• Posuvný zádový systém BAAGL ADJUSTABLE SYSTEM umožňuje nastavení optimální polohy popruhů vzhledem k výšce dítěte.

• Ergonomicky tvarovaná záda, plně nastavitelné ramenní, prsní a boční kompresní popruhy pro optimální přizpůsobení postavě.

• Na klopě aktovky naleznete praktický elastický úchyt na penál, který vždy zajistí rychlý přístup k psacím potřebám každého školáka.

• Uvnitř aktovky je průhledná kapsa s rozvrhem a vnitřní organizér umožňující rovnoměrné rozložení hmotnosti.

• Izolovaná přední kapsa, boční kapsa na láhev s nápojem a jedna uzavíratelná kapsa na drobnosti.

• Lehká vyztužená konstrukce a pevné dno drží stabilní tvar aktovky.

• Velmi nízká hmotnost aktovky – 1 100 g.

• Objem aktovky je 18 l, nosnost 6 kg.

• Tělo aktovky je vyrobené z pevného voděodolného materiálu.

• Řada reflexních prvků zajistí bezpečnost dítěte.

• Aktovka je vybavena trendy chlupatým přívěskem.

ŠKOLNÍ PENÁL KLASIK MOTÝL
• Klasický jednochlopňový penál s motivem motýlků.

• Uzamykatelný na kvalitní zip.

• Bez náplně.

SÁČEK NA OBUV MOTÝL
• Sáček na cvičky nebo přezůvky s motivem motýlků z pevného omyvatelného materiálu.

• Zdrhování pomocí pevných tkanic, které zároveň umožňují nošení na zádech.

BOX NA SVAČINU MOTÝL
• Plastový box na svačinu ve fialové barvě

•Box má uzavíráním na jeden zámek a dělicí přepážku.

DESKY NA ŠKOLNÍ SEŠITY MOTÝL
• Ochranné desky na úschovu sešitů či jiných dokumentů, včetně vnitřní klopy proti vypadnutí, zajištěné gumičkou.