3. BAAGL Školní set Zippy FENIX II

BAAGL Školní set Zippy FENIX II

ŠKOLNÍ AKTOVKA ZIPPY PANTER• Aktovka vhodná pro 1. - 2. třídu ZŠ.• Ergonomická školní aktovka s vyztuženým tělem, vnitřním organizérem a třemi oddělen... celý popis
DOSTUPNOST:do 3 dnů
VÝROBCE:BAAGL
URČENÍ:dívčí

ŠKOLNÍ AKTOVKA ZIPPY PANTER
• Aktovka vhodná pro 1. - 2. třídu ZŠ.
• Ergonomická školní aktovka s vyztuženým tělem, vnitřním organizérem a třemi oddělenými kapsami.
• Posuvný zádový systém ERGO ADJUSTABLE SYSTEM umožňuje nastavení optimální polohy popruhů vzhledem k výšce dítěte.
• Ergonomicky tvarovaná záda, plně nastavitelné ramenní, prsní a boční kompresní popruhy pro optimální přizpůsobení postavě.
• Aktovka disponuje novým vyklápěcím systémem otevírání, díky kterému se školák snadněji dostane ke svým pomůckám přímo z lavice.
• Uvnitř aktovky je průhledná kapsa s rozvrhem a vnitřní organizér umožňující rovnoměrné rozložení hmotnosti, doplněný gumičkou pro fixaci.
• Boční kapsy z elastického materiálu, které jsou vhodné pro jednu z našich láhví na pití.
• Izolovaná prostorná přední kapsa na suchý zip.
• Lehká konstrukce drží stabilní tvar aktovky, hmotnost aktovky – 1 100 g.
• Objem aktovky je 18 l a nosnost 6 kg.
• Tělo aktovky je vyrobené z pevného voděodolného materiálu.
• Dno aktovky je vyrobené z pevného materiálu, díky kterému aktovka samostatně stojí.
• Aktovky z řady ZIPPY byly testovány a certifikovány v akreditované zkušební laboratoři.

ŠKOLNÍ PENÁL KLASIK DVĚ CHLOPNĚ PANTER
• Klasický školní jednopatrový penál s dvěma chlopněmi.
• Uzamykatelný na kvalitní zip.
• Bez náplně.

SÁČEK NA OBUV PANTER
• Sáček na cvičky nebo přezůvky z pevného omyvatelného materiálu.
• Zdrhování pomocí pevných tkanic, které zároveň umožňují nošení na zádech.

DESKY NA ŠKOLNÍ SEŠITY A4
• Ochranné desky na úschovu sešitů či jiných dokumentů, včetně vnitřní klopy proti vypadnutí, zajištěné gumičkou.

BOX NA SVAČINU
• Plastový box na svačinu.
• Box má uzavírání na jeden zámek a obsahuje dělicí přepážku.