2. ŽÁCI 3TŘÍDA + STUDENTI
  3. Baagl Školní batoh LOVE

Baagl Školní batoh LOVE

Školní batoh s motivem srdcí v dívčím provedení, vhodný od 3. třídy 1. stupně ZŠ a také pro 2. stupeň ZŠ. Batoh byl úspěšně testován v ITC Zlín.  • Šk... celý popis
VÝROBCE:BAAGL

• Školní ergonomický batoh se třemi samostatně uzavíratelnými odděleními a vnitřním organizérem.

• Posuvný zádový systém BAAGL ADJUSTABLE SYSTEM umožňuje nastavení optimální polohy popruhů vzhledem k výšce dítěte.

• Ergonomicky tvarovaná záda, plně nastavitelné ramenní, prsní a boční kompresní popruhy pro optimální přizpůsobení postavě.

• Velmi nízká hmotnost batohu – 860 g.

• Objem batohu je 23 l.

• Tři samostatně uzavíratelná oddělení a vnitřní organizér.

• Batoh je vyrobený z pevného voděodolného materiálu.

• Reflexní prvky pro bezpečnost dítěte.

• Batoh je vybaven trendy chlupatým přívěskem.

VIDEO K PRODUTKTU