3. Baagl Školní set Květiny

Baagl Školní set Květiny

• Novinka
  • Doprava ZDARMA

ŠKOLNÍ AKTOVKA KVĚTINYZelená školní aktovka s výraznými růžovými akcenty květin. Tato školní aktovka je vhodná pro 1.–2. třídu ZŠ.• Školní aktovka s v... celý popis
DOSTUPNOST:do 3 dnů
VÝROBCE:BAAGL
URČENÍ:dívčí

ŠKOLNÍ AKTOVKA KVĚTINY

• Školní aktovka s vyztuženým tělem, vnitřním organizérem a třemi oddělenými kapsami a zapínáním na kvalitní přezku.

• Posuvný zádový systém ERGO ADJUSTABLE SYSTEM umožňuje nastavení optimální polohy popruhů vzhledem k výšce dítěte.

• Ergonomicky tvarovaná záda, plně nastavitelné ramenní, prsní a boční kompresní popruhy pro optimální přizpůsobení postavě.

• Na klopě aktovky naleznete praktický elastický úchyt na penál, který vždy zajistí rychlý přístup k psacím potřebám každého školáka.

• Uvnitř aktovky je průhledná kapsa s rozvrhem a vnitřní organizér umožňující rovnoměrné rozložení hmotnosti.

• Izolovaná přední kapsa, boční kapsa na láhev s nápojem a jedna uzavíratelná kapsa na drobnosti.

• Lehká vyztužená konstrukce a pevné dno drží stabilní tvar aktovky.

• Velmi nízká hmotnost aktovky – 1 200 g.

• Objem aktovky je 18 l, nosnost 6 kg.

• Tělo aktovky je vyrobené z pevného voděodolného materiálu.

• Řada reflexních prvků zajistí bezpečnost dítěte.

• Aktovka je vybavena trendy chlupatým přívěskem.

• Aktovky z řady KLASIK byly testovány a certifikovány v akreditované zkušební laboratoři.

ŠKOLNÍ PENÁL KLASIK KVĚTINY
• Klasický jednochlopňový penál.
• Uzamykatelný na kvalitní zip.
• Bez náplně.

SÁČEK NA OBUV KVĚTINY
• Sáček na cvičky nebo přezůvky z pevného omyvatelného materiálu.

• Zdrhování pomocí pevných tkanic, které zároveň umožňují nošení na zádech.