3. Baagl Školní set Zippy Duha II

Baagl Školní set Zippy Duha II

KOMPLETNÍ VÝBAVA PRO VAŠEHO PRVŇÁČKA ŠKOLNÍ AKTOVKA ZIPPY DUHA - KREATIV• Aktovka je vhodná od 1. třídy ZŠ.• Ergonomická školní aktovka s vyztuženým t... celý popis
DOSTUPNOST:do 3 dnů
VÝROBCE:BAAGL
URČENÍ:dívčí

KOMPLETNÍ VÝBAVA PRO VAŠEHO PRVŇÁČKA

ŠKOLNÍ AKTOVKA ZIPPY DUHA - KREATIV
• Aktovka je vhodná od 1. třídy ZŠ.
• Ergonomická školní aktovka s vyztuženým tělem, vnitřním organizérem a třemi oddělenými kapsami.
• Posuvný zádový systém ERGO ADJUSTABLE SYSTEM umožňuje nastavení optimální polohy popruhů vzhledem k výšce dítěte.
• Ergonomicky tvarovaná záda, plně nastavitelné ramenní, prsní a boční kompresní popruhy pro optimální přizpůsobení postavě.
• Aktovka disponuje novým vyklápěcím systémem otevírání, díky kterému se školák snadněji dostane ke svým pomůckám přímo z lavice.
• Uvnitř aktovky je průhledná kapsa s rozvrhem a vnitřní organizér umožňující rovnoměrné rozložení hmotnosti, doplněný gumičkou pro fixaci.
• Boční kapsy z elastického materiálu, které jsou vhodné pro jednu z našich láhví na pití.
• Izolovaná prostorná přední kapsa na suchý zip.
• Lehká konstrukce drží stabilní tvar aktovky, hmotnost aktovky – 1 100 g.
• Objem aktovky je 18 l a nosnost 6 kg.
• Tělo aktovky je vyrobené z pevného voděodolného materiálu.
• Dno aktovky je vyrobené z pevného materiálu, díky kterému aktovka samostatně stojí.
• Reflexní prvky pro bezpečnost dítěte.
• Na klopu přední kapsy můžete libovolně připevňovat odznáčky, které jsou k aktovce jako dárek.
• Aktovky z řady ZIPPY byly testovány a certifikovány v akreditované zkušební laboratoři.

ŠKOLNÍ PENÁL KLASIK DVĚ CHLOPNĚ DUHA
• Klasický školní jednopatrový penál s dvěma chlopněmi.
• Uzamykatelný na kvalitní zip.
• Bez náplně.

SÁČEK DUHA
• Sáček na cvičky nebo přezůvky.
• Sáček je vyroben z pevného omyvatelného materiálu a v jeho dolní části je umístěna praktická kapsička na zip.
• Zdrhování pomocí pevných tkanic, které zároveň umožňují nošení na zádech.

DESKY NA ŠKOLNÍ SEŠITY A4 DUHA
• Ochranné desky na úschovu sešitů či jiných dokumentů, včetně vnitřní klopy proti vypadnutí, zajištěné gumičkou.

BOX NA SVAČINU DUHA
• Plastový box na svačinu.
• Box má uzavírání na jeden zámek a obsahuje dělicí přepážku.

SILIKONOVÉ POUZDRO
• Etue na psací potřeby a další drobnosti.
• Pevný kvalitní materiál.

PRODUKTOVÉ VIDEO