2. ŽÁCI 3TŘÍDA + STUDENTI

Batoh studentský Boho chic

• Novinka
  • Doprava ZDARMA

BATOH Z NOVÉ KOLEKCE STIL 2021 - PŘEDOBJEDNÁVKA - ZBOŽÍ BUDE DODÁNO IHNED PO OTEVŘENÍ PRODEJE NOVÉ KOLEKCE - cca začátek května Kvalitní, ergonomicky ... celý popis
EAN kód:8591577059444
DOSTUPNOST:Předobjednávka
VÝROBCE:STIL
URČENÍ:dívčí

Kvalitní, ergonomicky tvarovaný odlehčený studentský batoh s 3D zádovým systémem. Polstrování je z prodyšného materiálu. Na bocích batohu jsou kapsy na láhev na pití. Skládá se ze 3 komor, hlavní a prostřední komora je vhodná pro formát A4, v přední kapse je organizér na drobné předměty, klíče apod. Kapsa na notebook (do velikosti 15ʺ) v zadní komoře.
Hmotnost 0,8kg
Rozměr: v 46 cm x š 34 cm x h 20 cm
Objem: 25 l
Nosnost: 8 kg
Další vlastnosti batohu: postranní stahovací přezky na ztenčení prázdného batohu, dvě postranní kapsy na lahev, bezpečnostní prvky na všech stranách batohu, polstrované ramenní popruhy, hrudní pás pro lepší rozložení váhy batohu na zádech, zpevněné dno, vodoodpudivý materiál - 100% polyester.