2. BATOHY PRO PŘEDŠKOLÁČKY

EAN kód:9205.162.000
DOSTUPNOST:do 7-14 ti dnů
VÝROBCE:McNeill

Dětská aktovka McNeill Mini Move je menší bráchou školní aktovky Ergo Light. Je určený pro předškolní děti a děti ve školkách. Uvidíte že s McNeill Mini Move bude zábavná od začátku i školka! Blikací LED světlo!

• McNeill dětský batoh Mini Move:

Tento batoh pro mateřské školy vypadá jako velký školní batoh "Move" od McNeill, se svými rozměry 26 x 33 x 11 cm, vážící pouhých 500 gramů a s objemem asi 9,5 litru je ale nejvhodnější pro děti ve věku od 3 do 6 let. Mějte neobvyklí batoh pro předškoláka, který vypadá jako opravdový školní batoh do "vélké školy".

• Dětský batohy Move je určený svými rozměry a váhou pro děti od 3 let do 6 let.
    • Batoh má velkou hlavní přihrádku kam se vejdou desky o velikosti A4.
    • Vkládací přední prostor a menší kapsa na zip předurčuje k praktickému využití
    • Pod víkem je malý štítek
    • Boční kopresní popruhy
    • Polstrované ramenní popruhy a rukujeť vzadu na batohu