2. VYHLEDÁVÁNÍ PODLE VÝROBCŮ

Ergonomický školní batoh Ars Una 06

DOSTUPNOST:do 5ti dnů
VÝROBCE:ARS UNA

Prostorný dvoukomorový batoh pro 3 - 8.třídu základní školy. Záda batohu jsou ergonomické s dokonalým odvětráváním se systémem Air Flow Max. Popruhy jsou měkké a délkově stavitelné, stabilitu zajišťuje hrudní pás s přezkou. Na bocích batohu jsou dvě síťované přihrádky na láhev či jiné drobné předměty.
Hlavní komora je opatřena polstrovanou přihrádkou pro elektroniku jako např. notebook či tablet. Zároveň jsou v této komoře všité dvě polstrované bočnice na suchý zip. Tyto výztuhy celý batoh ještě více zpevňují a společně s pevným dnem se starají o to, aby batoh nepřepadával a byl samostatně stojící. V další komoře je pokročilý organizér pro telefon, peněženku, chip, sluchátka i plastová karabinka pro klíče. Velmi praktické jsou i zipy s očky pro lepší manipulaci. Přední kapsa je ideální pro uložení svačinového boxu.
Design: AU06
Rozměry: 450x330x200 mm (výška x šířka x hloubka)
Materiál: 100% polyester

Nosnost: 9 kg