2. VYUKOVÉ HRAČKY A HRY
  4. Kvido Povídačky na cesty - s dětmi

Kvido Povídačky na cesty - s dětmi

VÝROBCE:ALBI

Chcete se od svých dětí dozvědět v čem jsou lepší než vy? Vyzkoušejte Povídačky na cesty se 40 kartičkami se zajímavými otázkami, kdy se budete vzájemně poznávat doplněné mazacím perem  pro doplňování speciálních úkolů. Věřte, že si užijete jedinečné chvíle vzájemného poznávání, povídání a zábavy.

DOPORUČENÝ VĚK 3+

Povídačky jsou doplněné mazacím fixem pro doplňování a dokreslování úkolů na rozvoj grafomotoriky a hlavně pro pro mazání a opětovné doplňování cvičení Vznikly ve spolupráci s odborníky na podporu komunikačních dovedností dětí, dále ve spolupráci s dětskou psycholožkou paní Androniki Valentovou a klinickou logopedkou paní Věrou Kopicovou. Podporují také paměť, fantazii a schopnost zareagovat na situace z běžného života. Povídačky obsahují 42 obrázkových kartiček s otázkami a úkoly. Kartičky jsou spojené kruhovou karabinou pro lepší manipulovatelnost a možnost vzít si je s sebou na cesty.

Jak se Povídačky hrají? Děti i rodiče si v 1. části nazvané Povídej dávají otázky na vzájemné poznávání a povídání a tím prohlubují svůj vztah. Ve 2. části nazvané Dívej se reagují děti na otázky z obrázků zaměřené na pozornost a paměť. Ve 3. části se střídá vyprávění, zpívání, poznávání světa kolem nás, rozpoznávání co je správné nebo počítání při rozvoji finanční gramotnosti starších dětí.