2. VYUKOVÉ HRAČKY A HRY

Kvído kuličková jízda

DOSTUPNOST:do 3 dnů
VÝROBCE:ALBI

Baví vás jízda s kuličkou po kuličkové dráze? Tentokrát si ji můžete užít s plněním zábavných úkolů. Za splnění úkolu se kulička projede po dráze a má za úkol v cíli shodit chobotničku Kvído. Dřevěná interaktivní hra, kde si děti sestaví kuličkovou dráhu z 28 nápaditých prvků a kuličkou projíždí dráhu. Pro zvídavé děti je hra obohacena i o 30 kartiček s interaktivními úkoly a za správně zodpovězenou otázku si dítě může kuličkou projet dráhu a shodit 3 dílky s obrázky Kvída. Kartičky jsou s pohybovými, vědomostními i záludnými úlohami s výzvami.

Parametry Kvído - Kuličková jízda

Počet hráčů1+