3. ŠKOLNÍ AKTOVKOVÝ SET 3dílný STIL RALPH STIL

ŠKOLNÍ AKTOVKOVÝ SET 3dílný STIL RALPH STIL

SET SE SKLÁDÁ Z ANATOMICKÉ AKTOVKY, PENÁLU A ŠKOLNÍHO SÁČKU... ANATOMICKÝ BATOH: Kvalitní, ergonomický a velmi odolný školní batoh je vybaven r... celý popis
DOSTUPNOST:do 3 dnů
VÝROBCE:STIL

SET SE SKLÁDÁ Z ANATOMICKÉ AKTOVKY, PENÁLU A ŠKOLNÍHO SÁČKU...

ANATOMICKÝ BATOH:

Kvalitní, ergonomický a velmi odolný školní batoh je vybaven reflexními prvky a anatomicky tvarovanými zády s pevnou konstrukcí. Vnitřní uspořádání batohu: Skládá se ze 3 prostorných komor opatřených pevnými zipy, kam se pohodlně vejdou všechny školní pomůcky. Pevná vnitřní přepážka přehledně rozděluje vnitřní uspořádání. Hrudní pás - pro optimální rozložení zátěže na zádech s možností nastavení popruhů dle výšky dítěte. Při celkových rozměrech 370 x 320 x 220 mm váží batoh pouhý 1 kg. Objem aktovky je 17 l. Nosnost 6 kg.

PENÁL

Dvoupatrový školní penál, neplněný

SÁČEK

Školní sáček na cvičky vhodný pro žáky 1. stupně ZŠ vyroben z pevného, kvalitního materiálu.

Možnost nosit jako batůžek na zádech. Ve předu kapsa na zip.

Rozměr sáčku na přezůvky 440 x 320mm.