2. ŽÁCI 3TŘÍDA + STUDENTI
  3. Výhodné sety
  4. STIL batoh teen CRAZY+penál 2 patra

STIL batoh teen CRAZY+penál 2 patra

NOVINKA PRO NADCHÁZEJÍCÍ ŠKOLNÍ SEZONU-výhodný set batohu s dvoupatrovým penálem v akci Batoh: Kvalitní, ergonomický tvarovaný odlehčený batoh s 3D z... celý popis
DOSTUPNOST:do 5ti dnů
VÝROBCE:STIL

NOVINKA PRO NADCHÁZEJÍCÍ ŠKOLNÍ SEZONU-výhodný set batohu s dvoupatrovým penálem v akciKiss

Batoh: Kvalitní, ergonomický tvarovaný odlehčený batoh s 3D zádovým systémem, který zajišťuje správné usazení batohu na zádech. Polstrování je z příjemného prodyšného materiálu. Batoh je doplněn o reflexní plochy pro zvýšení bezpečnosti. Na bocích batohu jsou kapsy na láhev na pití. Skládá se ze 4 prostorových komor opatřených pevnými zipy, kam se pohodlně vejdou všechny školní pomůcky. Široké měkčené délkově nastavitelné ramenní popruhy jsou navrženy tak, aby dokonale přilnuly a rovnoměrně zatížily ramena studenta.Rozměry 310x2000x470mm, hmotnost do 1kg.

Penál: dvoupatrový penál prázdný, o rozměru š.190 x v.50 x h.110mm