2. ŽÁCI 3TŘÍDA + STUDENTI
  3. Výhodné sety
  4. STIL batoh teen JÁGR 68 černý+dvoupatrový penál

STIL batoh teen JÁGR 68 černý+dvoupatrový penál

NOVINKA PRO NADCHÁZEJÍCÍ ŠKOLNÍ SEZONU-výhodný set batohu s dvoupatrovým penálem za akční cenu Kvalitní, ergonomický tvarovaný odlehčený batoh s 3D ... celý popis
VÝROBCE:STIL

Kvalitní, ergonomický tvarovaný odlehčený batoh s 3D zádovým systémem, který zajišťuje správné usazení batohu na zádech. Polstrování je z příjemného prodyšného materiálu. Batoh je doplněn o reflexní plochy pro zvýšení bezpečnosti. Na bocích batohu jsou kapsy na láhev na pití. Skládá se ze 3 prostorových komor opatřených pevnými zipy, kam se pohodlně vejdou všechny školní pomůcky. Široké měkčené délkově nastavitelné ramenní popruhy jsou navrženy tak, aby dokonale přilnuly a rovnoměrně zatížily ramena studenta.

Rozměry 310x200x480mm, hmotnost do 1kg.

PENÁL: Školní penál dvoupatrový, prázdný, o rozměru š.190 x v.50 x h.110mm