2. ŽÁCI 3TŘÍDA + STUDENTI
  3. Výhodné sety
  4. STIL batoh teen SPIRIT+penál 2patra

STIL batoh teen SPIRIT+penál 2patra

NOVINKA PRO NADCHÁZEJÍCÍ ŠKOLNÍ SEZONU Kvalitní, ergonomický tvarovaný odlehčený batoh s 3D zádovým systémem, který zajišťuje správné usazení bato... celý popis
VÝROBCE:STIL

NOVINKA PRO NADCHÁZEJÍCÍ ŠKOLNÍ SEZONU

Kvalitní, ergonomický tvarovaný odlehčený batoh s 3D zádovým systémem, který zajišťuje správné usazení batohu na zádech. Polstrování je z příjemného prodyšného materiálu. Batoh je doplněn o reflexní plochy pro zvýšení bezpečnosti. Na bocích batohu jsou kapsy na láhev na pití. Skládá se ze 3 prostorových komor opatřených pevnými zipy, kam se pohodlně vejdou všechny školní pomůcky. Široké měkčené délkově nastavitelné ramenní popruhy jsou navrženy tak, aby dokonale přilnuly a rovnoměrně zatížily ramena studenta.

Rozměry 340x160x480mm, hmotnost do 1kg.