3. Set 3dílný PREMIUM LIGHT DINOSAURUS

Set 3dílný PREMIUM LIGHT DINOSAURUS

• Novinka
  • Doprava ZDARMA

Třídílný školní set obsahuje batoh Premium Light, sáček a penál. Batoh: Školní batoh řady Premium Light snabízí kvalitu, prostor na školní potřeby i o... celý popis
Číslo produktu:0-98231
DOSTUPNOST:do 7 dnů
VÝROBCE:OXYBAG
URČENÍ:chlapecké

Třídílný školní set obsahuje batoh Premium Light, sáček a penál.

Batoh: Školní batoh řady Premium Light snabízí kvalitu, prostor na školní potřeby i odlehčenou konstrukci pro pohodlnější nošení. Díky odlehčenému materiálu váží batoh pouhých 900 g. Polstrování je z příjemného prodyšného materiálu, široké měkčené popruhy jsou navrženy tak, aby dokonale přilnuly a rovnoměrně zatížily ramena dítěte. Pro pohodlnější nošení je batoh dále vybaven přitažnými a hrudními popruhy. Batohy ocení především ti nejmladší školáci s výškou od 121 cm. Nechybí ani praktické reflexní prvky, vnitřní rozřaďovač i velké množství kapes. Batoh Premium Light bude tak perfektním parťákem nejen do školy.

Sáček: Školní sáček na cvičky vyrobený z kvalitního materiálu. Sáček se uzavírá stažením šňůrek. Vhodný jak do školy, tak na sport a další volnočasové aktivity dětí.

Penál: Jednopatrový školní penál se dvěma chlopněmi bez náplně. Gumová poutka k uchycení psacích potřeb. Na vnitřní chlopni je průhledná fólie pro rozvrh hodin.

PRODUKTOVÉ VIDEO