3. Set 5ti dílný PREMIUM LIGHT FROZEN

Set 5ti dílný PREMIUM LIGHT FROZEN

• Novinka
  • Doprava ZDARMA

Školní set pro prvňáčka. Set obsahuje školní batoh Premium, sáček na cvičky, prázdný jednopatrový penál, kufřík a box na sešity A4. Batoh: Školní bato... celý popis
LICENCE:FROZEN
VÝROBCE:OXYBAG
URČENÍ:dívčí

Batoh: Školní batoh řady Premium Light snabízí kvalitu, prostor na školní potřeby i odlehčenou konstrukci pro pohodlnější nošení. Díky odlehčenému materiálu váží batoh pouhých 900 g. Polstrování je z příjemného prodyšného materiálu, široké měkčené popruhy jsou navrženy tak, aby dokonale přilnuly a rovnoměrně zatížily ramena dítěte. Pro pohodlnější nošení je batoh dále vybaven přitažnými a hrudními popruhy. Batohy ocení především ti nejmladší školáci s výškou od 121 cm. Nechybí ani praktické reflexní prvky, vnitřní rozřaďovač i velké množství kapes. Batoh Premium Light bude tak perfektním parťákem nejen do školy.

Sáček: Školní sáček na cvičky vyrobený z kvalitního materiálu. Sáček se uzavírá stažením šňůrek. Vhodný jak do školy, tak na sport a další volnočasové aktivity dětí.

Penál: Jednopatrový školní penál se dvěma chlopněmi bez náplně. Gumová poutka k uchycení psacích potřeb. Na vnitřní chlopni je průhledná fólie pro rozvrh hodin.

Kufřík: Lamino kufřík na výtvarnou výchovu. Do kufříku se vejde formát A4.

Box na sešity: Oblíbený box na sešity ve formátu A4. Nezbytná součást vybavení každého školáka na uložení sešitů, papírů a dalších školních pomůcek. Odolný materiál - lamino, chrání proti poškození. Zavírání na gumičku. Šířka hřbetu 3 cm.

PRODUKTOVÉ VIDEO