3. Set 5ti dílný PREMIUM MINION2

Set 5ti dílný PREMIUM MINION2

• Novinka
  • Doprava ZDARMA

Školní set pro prvňáčka . Set obsahuje školní batoh Premium, sáček na cvičky a nenaplněný jednopatrový penál, box na sešity A4 a kufřík.   Aktovka: Šk... celý popis
Ušetříte
190 Kč (7 % sleva)
Číslo produktu:0-99021
DOSTUPNOST:Předobjednávka
VÝROBCE:OXYBAG
URČENÍ:chlapecké

Aktovka: Školní aktovka z řady Premium je anatomicky tvarovaná a zajišťuje tak správné usazení na zádech. Vyztužená záda a vnitřní výztuha udržují stálý tvar batohu. Polstrování je z příjemného prodyšného materiálu, široké měkčené popruhy jsou navrženy tak, aby dokonale přilnuly a rovnoměrně zatížily ramena dítěte. Aktovka se skládá z jedné prostorné komory, kam se pohodlně vejdou všechny školní pomůcky pro děti v 1. a ve 2. třídě. Dno batohu je z pevného materiálu, chrání tím obsah před převržením a vysypáním. Zapínání je na bezpečnostní přezku. Přední kapsička je určena na svačinu, nechybí řada reflexních prvků, díky kterým je aktovka viditelnější.

Anatomická zádaHrudní popruhNastavitelné ramenní popruhy

Sáček: Školní sáček na cvičky vyrobený z kvalitního materiálu. Sáček se uzavírá stažením šňůrek. Vhodný jak do školy, tak na sport a další volnočasové aktivity dětí.

Penál: Jednopatrový školní penál se dvěma chlopněmi bez náplně. Gumová poutka k uchycení psacích potřeb. Na vnitřní chlopni je průhledná fólie pro rozvrh hodin.

Kufřík: Lamino kufřík na výtvarnou výchovu. Do kufříku se vejde formát A4.

Box na sešity A4: Oblíbený box na sešity ve formátu A4. Nezbytná součást vybavení každého školáka na uložení sešitů, papírů a dalších školních pomůcek. Odolný materiál - lamino, chrání proti poškození. Zavírání na gumičku. Šířka hřbetu 3 cm.

PRODUKTOVÉ VIDEO