3. Set 8mi dílný PREMIUM LIGHT DINOSAURUS

Set 8mi dílný PREMIUM LIGHT DINOSAURUS

• Novinka
  • Doprava ZDARMA

MAXI ŠKOLNÍ SET -  Velký set obsahuje školní batoh Premium Light , prázdný penál, sáček, zástěru, kufřík, láhev na pití a desky na sešity  A4, A5. U T... celý popis
Ušetříte
248 Kč (9 % sleva)
Číslo produktu:0-98231
DOSTUPNOST:do 7 dnů
VÝROBCE:OXYBAG
URČENÍ:chlapecké

U TOHOTO SETU PŘÍJMÁME PŘEDOBJEDNÁVKY - DOSTUPNÉ OD ČERVNA 2021

Batoh: Školní batoh řady Premium Light snabízí kvalitu, prostor na školní potřeby i odlehčenou konstrukci pro pohodlnější nošení. Díky odlehčenému materiálu váží batoh pouhých 900 g. Polstrování je z příjemného prodyšného materiálu, široké měkčené popruhy jsou navrženy tak, aby dokonale přilnuly a rovnoměrně zatížily ramena dítěte. Pro pohodlnější nošení je batoh dále vybaven přitažnými a hrudními popruhy. Batohy ocení především ti nejmladší školáci s výškou od 121 cm. Nechybí ani praktické reflexní prvky, vnitřní rozřaďovač i velké množství kapes. Batoh Premium Light bude tak perfektním parťákem nejen do školy.

Sáček: Školní sáček na cvičky vyrobený z kvalitního materiálu. Sáček se uzavírá stažením šňůrek. Vhodný jak do školy, tak na sport a další volnočasové aktivity dětí.

Penál: Jednopatrový školní penál se dvěma chlopněmi, prázdný.

Kufřík: Lamino kufřík na výtvarnou výchovu. Do kufříku se vejde formát A4.

Box na sešity A4: Oblíbený box na sešity ve formátu A4. Nezbytná součást vybavení každého školáka na uložení sešitů, papírů a dalších školních pomůcek. Odolný materiál - lamino, chrání proti poškození. Zavírání na gumičku. Šířka hřbetu 3 cm.

Box na sešity A5:Oblíbený box na sešity ve formátu A5. Nezbytná součást vybavení každého školáka na uložení sešitů, papírů a dalších školních pomůcek. Odolný materiál - lamino, chrání proti poškození. Zavírání na gumičku. Šířka hřbetu 3 cm.

Láhev 500ml:Láhev je vyrobena z kvalitního, zdravotně nezávadného materiálu - testovaná, neobsahuje BPA ani ftaláty. Vhodná do myčky na maximální teplotu 80°C.

Zástěrka:Zástěra do výtvarné výchovy či na jiné tvořící aktivity. Zapínání na sponku kolem krku (délka max. 50 cm), v pase šňůrky na zavázání (max. 80 cm). Vepředu dvě prostorné kapsy. Materiál 100% polyester

PRODUKTOVÉ VIDEO