3. Set 8mi dílný PREMIUM LIGHT UNICORN ICONIC

DOSTUPNOST:na dotaz
VÝROBCE:OXYBAG
URČENÍ:dívčí

KOMPLETNÍ VÝBAVA NA JEDNO KLIKNUTÍ...Set obsahuje školní batoh Premium Light, sáček na cvičky, nenaplněný jednopatrový penál, box na sešity A4 + A5, kufřík, peněženku.

Batoh: Školní batoh řady Premium Light snabízí kvalitu, prostor na školní potřeby i odlehčenou konstrukci pro pohodlnější nošení. Díky odlehčenému materiálu váží batoh pouhých 900 g. Polstrování je z příjemného prodyšného materiálu, široké měkčené popruhy jsou navrženy tak, aby dokonale přilnuly a rovnoměrně zatížily ramena dítěte. Pro pohodlnější nošení je batoh dále vybaven přitažnými a hrudními popruhy. Batohy ocení především ti nejmladší školáci s výškou od 121 cm. Nechybí ani praktické reflexní prvky, vnitřní rozřaďovač i velké množství kapes. Batoh Premium Light bude tak perfektním parťákem nejen do školy.

Sáček: Školní sáček na cvičky vyrobený z kvalitního materiálu. Sáček se uzavírá stažením šňůrek. Vhodný jak do školy, tak na sport a další volnočasové aktivity dětí.

Penál: Jednopatrový školní penál se dvěma chlopněmi bez náplně. Gumová poutka k uchycení psacích potřeb. Na vnitřní chlopni je průhledná fólie pro rozvrh hodin.

Kufřík: Lamino kufřík na výtvarnou výchovu. Do kufříku se vejde formát A4.

Box na sešity A4: Oblíbený box na sešity ve formátu A4. Nezbytná součást vybavení každého školáka na uložení sešitů, papírů a dalších školních pomůcek. Odolný materiál - lamino, chrání proti poškození. Zavírání na gumičku. Šířka hřbetu 3 cm.

Box na sešity A5:Oblíbený box na sešity ve formátu A5. Nezbytná součást vybavení každého školáka na uložení sešitů, papírů a dalších školních pomůcek. Odolný materiál - lamino, chrání proti poškození. Zavírání na gumičku. Šířka hřbetu 3 cm.

Láhev na  pití 500ml: Láhev je vyrobena z kvalitního, zdravotně nezávadného materiálu. Vhodná do myčky na maximální teplotu 80°C.

Peněženka:Praktická textilní peněženka na suchý zip. Vzadu je uzavíratelná kapsička na drobné, uvnitř jedna přihrádka na bankovky, šest kapsiček na karty a jedna průhledná kapsa.

PRODUKTOVÉ VIDEO