3. Set 8mi dílný PREMIUM MAZLÍČCI

Set 8mi dílný PREMIUM MAZLÍČCI

• Novinka
  • Doprava ZDARMA

MAXI ŠKOLNÍ SET -  Velký set obsahuje školní batoh Premium, prázdný penál, sáček, zástěru, kufřík, láhev na pití a desky na sešity Jumbo A4, A5. U TOH... celý popis
Ušetříte
248 Kč (9 % sleva)
Číslo produktu:0-98721
VÝROBCE:OXYBAG
URČENÍ:dívčí

U TOHOTO MOTIVU PŘÍJMÁME PŘEDOBJEDNÁVKY - DOSTUPNÉ OD ČERVNA 2021

.

Batoh: Školní batoh z řady Premium vaše dítě spolehlivě doprovodí do 1. i 2. třídy. Dokonale barevně sladěný design, stabilní pevné dno a pohodlné nošení proměňují tuto aktovku v bezva kamaráda, díky kterému bude život ve škole příjemnější.
Přátelskou školní aktovku si zamilujete na první pohled: má anatomicky tvarovaná a polstrovaná záda, nastavitelné popruhy (ramenní a hrudní) a díky vnitřní výztuze perfektně drží tvar. Pevné dno s nožkami zabraňuje jak ušpinění zvenku, tak protečení čehokoliv, co se vylije uvnitř. Na předním díle najdete praktickou kapsu na svačinu a po stranách dvě větší kapsy na zip. Jistě oceníte také přezku pro bezpečné zavírání a reflexní prvky.
Vnitřní uspořádání batohu odpovídá přesně potřebám prvňáků a druháků: do prostorné hlavní komory snadno naskládáte všechny potřebné školní pomůcky, vejde se jich sem až 8 kg. Oddělená přihrádka pomáhá udržovat pořádek a na spodní straně víka si váš malý školák může vypsat jmenovku nebo rozvrh hodin.
Rozměry: 350 x 310 x 180 mm Objem: 28 l Nosnost: 8 kg Nízká hmotnost: ˂ 1 100 g

Sáček: Školní sáček na cvičky vyrobený z kvalitního materiálu. Sáček se uzavírá stažením šňůrek. Vhodný jak do školy, tak na sport a další volnočasové aktivity dětí.

Penál: Jednopatrový školní penál se dvěma chlopněmi, prázdný.

Kufřík: Lamino kufřík na výtvarnou výchovu. Do kufříku se vejde formát A4.

Box na sešity A4: Oblíbený box na sešity ve formátu A4. Nezbytná součást vybavení každého školáka na uložení sešitů, papírů a dalších školních pomůcek. Odolný materiál - lamino, chrání proti poškození. Zavírání na gumičku. Šířka hřbetu 3 cm.

Box na sešity A5:Oblíbený box na sešity ve formátu A5. Nezbytná součást vybavení každého školáka na uložení sešitů, papírů a dalších školních pomůcek. Odolný materiál - lamino, chrání proti poškození. Zavírání na gumičku. Šířka hřbetu 3 cm.

Láhev 500ml:Láhev je vyrobena z kvalitního, zdravotně nezávadného materiálu - testovaná, neobsahuje BPA ani ftaláty. Vhodná do myčky na maximální teplotu 80°C.

Zástěrka:Zástěra do výtvarné výchovy či na jiné tvořící aktivity. Zapínání na sponku kolem krku (délka max. 50 cm), v pase šňůrky na zavázání (max. 80 cm). Vepředu dvě prostorné kapsy. Materiál 100% polyester

PRODUKTOVÉ VIDEO