3. Set 8mi dílný PREMIUM Motýl

Set 8mi dílný PREMIUM Motýl

• Novinka
  • Doprava ZDARMA

Maxi školní set pro všechny slečny -aktovka, penál, sáček, kufřík, box A4, box A5, zástěrka, láhev na pití . Aktovka: Školní aktovka z řady Premium s ... celý popis
Ušetříte
248 Kč (9 % sleva)
DOSTUPNOST:do 5ti dnů
VÝROBCE:OXYBAG
URČENÍ:dívčí

Aktovka: Školní aktovka z řady Premium s motivem motýla je anatomicky tvarovaná a zajišťuje tak správné usazení na zádech. Vyztužená záda a vnitřní výztuha udržují stálý tvar batohu. Polstrování je z příjemného prodyšného materiálu, široké měkčené popruhy jsou navrženy tak, aby dokonale přilnuly a rovnoměrně zatížily ramena dítěte. Aktovka se skládá z jedné prostorné komory, kam se pohodlně vejdou všechny školní pomůcky pro děti v 1. a ve 2. třídě. Dno batohu je z pevného materiálu, chrání tím obsah před převržením a vysypáním. Zapínání je na bezpečnostní přezku. Přední kapsička je určena na svačinu, nechybí řada reflexních prvků, díky kterým je aktovka viditelnější.

Anatomická zádaHrudní popruhNastavitelné ramenní popruhy

Sáček: Školní sáček na cvičky vyrobený z kvalitního materiálu. Sáček se uzavírá stažením šňůrek. Vhodný jak do školy, tak na sport a další volnočasové aktivity dětí.

Penál: Jednopatrový školní penál se dvěma chlopněmi bez náplně. Gumová poutka k uchycení psacích potřeb. Na vnitřní chlopni je průhledná fólie pro rozvrh hodin.

Kufřík: Lamino kufřík na výtvarnou výchovu. Do kufříku se vejde formát A4.

Box na sešity A4: Oblíbený box na sešity ve formátu A4. Nezbytná součást vybavení každého školáka na uložení sešitů, papírů a dalších školních pomůcek. Odolný materiál - lamino, chrání proti poškození. Zavírání na gumičku. Šířka hřbetu 3 cm.

Box na sešity A5:Oblíbený box na sešity ve formátu A5. Nezbytná součást vybavení každého školáka na uložení sešitů, papírů a dalších školních pomůcek. Odolný materiál - lamino, chrání proti poškození. Zavírání na gumičku. Šířka hřbetu 3 cm.

Láhev na  pití 500ml: Láhev je vyrobena z kvalitního, zdravotně nezávadného materiálu. Vhodná do myčky na maximální teplotu 80°C.

Zástěrka:Zástěra s motivem motýla do výtvarné výchovy či na jiné tvořící aktivity. Zapínání na sponku kolem krku (délka max. 50 cm), v pase šňůrky na zavázání (max. 80 cm). Vepředu dvě prostorné kapsy. Materiál 100% polyester.

PRODUKTOVÉ VIDEO