3. Školní Aktovkový set 3dílný CHARMING STARS- ARS UNA

Školní Aktovkový set 3dílný CHARMING STARS- ARS UNA

Úžasný třídílný set pro všechny slečny... AKTOVKA:Krásná školní aktovka z které budou mít radost všechny dívky. Aktovka má skvěle zpracovaná ergonom... celý popis
VÝROBCE:ARS UNA

Úžasný třídílný set pro všechny slečny...

AKTOVKA:Krásná školní aktovka z které budou mít radost všechny dívky.
Aktovka má skvěle zpracovaná ergonomicky tvarovaná záda s bohatým prodyšným polstrováním bederní části (systém AirFlow), 3 bodové nastavitelné měkké ramení popruhy a je velmi pohodlná a lehká na nošení - váží pouze 1,1 kg!
Je vyrobena z kvalitního voděodolného materiálu, má pevné dno, uvnitř obsahuje 2 komory na sešity a učebnice a malou kapsičku např. na klíče. Zvenku má aktovka samostatnou přední kapsu (např. na svačinu, penál), boční kapsy jsou uzavíratelné na zip. Taška má na sobě velké bezpečnostní reflexní prvky.
Rozměry produktu: 390x330x230 mm
Určeno pro první stupeň ZŠ: 6-10 let

SÁČEK: Sáček na přezuvky nebo na oblečení na tělocvik.Rozměry: 320 x 420 mm

PENÁL:Dětský školní penál. Penál je již plně vybavený a obsahuje:sadu 12 pastelek; 3x tužka; 10 fixů; ořezávátko; guma; 2x pravítko