2. ŠKOLNÍ AKTOVKY+BATOHY 1-3TŘÍDA

DOSTUPNOST:do 7 dnů
VÝROBCE:STIL
URČENÍ:dívčí
Kvalitní, ergonomická a odolná a velmi lehká školní aktovka je vybavena reflexními prvky a anatomicky tvarovanými zády s pevnou konstrukcí. Aktovka je určena pro drobné děti od 110 do 125cm.
FIDLOCK - moderní patentové zapínání s magnetem pro snadné otevírání a zavírání aktovky jednou rukou. Velmi praktické a jednoduché řešení pro školáky - při přiložení víka se samo zapne.
3D ZÁDOVÝ SYSTÉM - Aktovka perfektně sedí na zádech. Anatomický zádový panel se přizpůsobí páteři dítěte a systém Air Flow a prodyšné polstrování umožní cirkulaci vzduchu a příjemné nošení. Hrudní pás s kvalitní přezkou zajistí dobré usazení aktovky na zádech dítěte.
BEZPEČNOST - bezpečnostní prvky jsou velmi důležité, proto je aktovka vybavena reflexní pásky na všech stranách batohu, které zaručí lepší viditelnost a bezpečnost dítěte ve tmě. Pro ještě větší bezpečnost dítěte je aktovka vybavena blikačkou se třemi režimy blikání.
VNITŘEK - Ve víku uvnitř aktovky se nachází průhledná kapsička s rozvrhem hodin. Hlavní vnitřní komora je rozdělena vnitřní kapsou a gumovým páskem pro lepší uložení pomůcek. Přední kapsa aktovky je určena pro svačinový box nebo penál. Po obou stranách aktovky se nacházejí pružné kapsy s klopou.
UDRŽITELNOST - Aktovka je vyrobena ze 100% recyklovaných plastových lahví
Při celkových rozměrech v 36 x š31 x h 19 cm váží aktovka cca 800g