2. ŠKOLNÍ AKTOVKY+BATOHY 1-3TŘÍDA

Školní aktovka Joy Rainbow Bubbles Go Green

• Novinka
  • Doprava ZDARMA

NOVINKA PRO NADCHÁZEJÍCÍ ŠKOLNÍ SEZONU - Kvalitní, ergonomická a odolná a velmi lehká školní aktovka je vybavena reflexními prvky a anatomicky tvarov... celý popis
DOSTUPNOST:do 7 dnů
VÝROBCE:STIL
URČENÍ:dívčí

NOVINKA PRO NADCHÁZEJÍCÍ ŠKOLNÍ SEZONU -

Kvalitní, ergonomická a odolná a velmi lehká školní aktovka je vybavena reflexními prvky a anatomicky tvarovanými zády s pevnou konstrukcí. Aktovka je určena pro děti s výškou od 120 do 135cm.

FIDLOCK - moderní patentové zapínání s magnetem pro snadné otevírání a zavírání aktovky jednou rukou. Velmi praktické a jednoduché řešení pro školáky - při přiložení víka se samo zapne.

3D ZÁDOVÝ SYSTÉM - Aktovka perfektně sedí na zádech. Anatomický zádový panel se přizpůsobí páteři dítěte a systém Air Flow a prodyšné polstrování umožní cirkulaci vzduchu a příjemné nošení. Hrudní pás s kvalitní přezkou zajistí dobré usazení aktovky na zádech dítěte.

BEZPEČNOST - bezpečnostní prvky jsou velmi důležité, proto je aktovka vybavena reflexní pásky na všech stranách batohu, které zaručí lepší viditelnost a bezpečnost dítěte ve tmě. Pro ještě větší bezpečnost dítěte je aktovka vybavena blikačkou se třemi režimy blikání.

VNITŘEK - Ve víku aktovky se nachází průhledná kapsička na drobnosti, uvnitř aktovky najdeme další průhlednou kapsičku na rozvrh hodin. Prostorná hlavní vnitřní komora je rozdělena kapsou, do které je možno uložit box na sešity A4 a gumovým páskem pro lepší uložení pomůcek. Přední kapsa aktovky je určena pro penál nebo Lunch box Stil. Po obou stranách aktovky se nacházejí pružné kapsy na lahev.

UDRŽITELNOST - Aktovka je vyrobena ze 100% recyklovaných plastových lahví. Aktovka je vybavena dvěma vyměnitelnými aplikacemi a přívěskem pro větší zábavu.

ROZMĚRY - Při celkových rozměrech v 38 x š30 x h 20 cm váží aktovka cca 990g