2. ŽÁCI 3TŘÍDA + STUDENTI
  3. Studentské batohy
  4. Školní batoh FC Barcelona 17 3k

Školní batoh FC Barcelona 17 3k

Vysoce kvalitní tříkomorový batoh pro studenty (studentky) v atraktivním designu z kolekce FC Barcelona stripe 17. Přední kapsa batohu je uvnitř rozdělena přepážkou, na které jsou našity kapsičky pro mobilní telefon, stravenky či psací potřeby. Prostřední kapsa obsahuje jednu přihrádku například na svačinu. Hlavní kapsa je uvnitř rozdělena dvěma přepážkami, pro lepší uložení školních pomůcek (sešitů, knih). V zadní přihrádce je uvnitř speciální kapsa pro bezpečné uložení sešitů, žákovské knížky, dále vnitřní kapsičku na zip pro peněženku a jiné cennosti. Na bocích batohu jsou dvě síťované přihrádky např. pro láhev či přezůvky. Tento batoh je vybaven anatomickými vyztuženými zády, pro pohodlné a správné nošení. Ramenní popruhy jsou polstrované. Rozměry batohu jsou 47 x 35 x 25 cm.
Oficiální licenční produkt FC Barcelona